KONST / Litografier / Färglitografi 15396023
nr 1539 6023
Stina Sunesson
(1925-1998), Sverige
Signerad, numrerad 10/350, daterad 1960, Stadsmotiv. Färglitografi, bildmått: 56x80 cm, yttermått inklusive ram: 67x91 cm
Stina Sunesson, svensk målare född i Insjön 1925, död 1998.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 maj 2023
kl 20:12:32
3/5 20:11:59
Stina Sunesson
Läs mer om Stina Sunesson